тел. +380981018880 +380991019195
email: ofis@mriy.com.ua

 

Сад город

 

 

Клумби і квітники

 

 

Для дому і дачі

 

Лотерея

Магазини м. Старокостянтинів

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ласкаво просимо в світ квітів, краси, затишку

Доброго дня шановні відвідувачі нашого інтернет-магазину МРІЯ!

В першу чергу ми висловлюємо Вам свою подяку за те, що Ви відвідали наш магазин Мрія і для того, що б Вам було легше орієнтуватися в нашому магазині ми коротко ознайомимо Вас з його структурою і змістом.

Про нас

На ринку України ми знаходимося з 1999 року і за 16 років придбали досить досвіду і знань в областях послуг, що надаємо. Більшість пропонованого нами товара виробляється в Україні і за своєю якістю нічим не поступаються, а в чомусь навіть навіть перевершують своїх західних аналогів.

Крім двох інтернет-магазинів (для роздрібних і оптових покупців) є ще два роздрібних магазини в м Старокостянтинів Хмельницької обл. Більш детальну інформацію про розташування даних магазинів та карту проїзду можна подивитися в розділі КОНТАКТИ.

Пропоновані товари

Основний напрямок наших магазинів, це квітникарство.

У нашому магазині Мрія Ви знайдете великий асортимент кімнатних квітів, садових квітів, цибулини квітів, насіння квітів і овочів, різний посадковий матеріал, саджанці троянд, саджанці плодових дерев, саджанці плодових кущів, добриво для квітів, ґрунт для пересадки квітів, глиняні керамічні горщики для пересадки квітів, пластикові горщики для пересадки квітів, а так само ще дуже багато аксесуарів по догляду та вирощування квітів і кімнатних рослин.

Другий напрямок коротко можна назвати будинок сад місто. У нас Ви можете купити предмети декору для дому, це підставка під взуття з метала, набір для каміну (п'ять видів), підставка під дрова (дровница), підставки для квітів з металу (понад двадцять видів), саджанці плодових дерев, саджанці плодових кущів , насіння квітів, насіння овочів, засоби захисту рослин від шкідників і хвороб.

І звичайно ми не можемо обійти стороною таке прекрасне свято дитинства, як Новий рік. У цій рубриці ми пропонуємо просто шикарний асортимент новорічних іграшок, новорічних ялинок, електричні гірлянди, новорічна мішура і багато інших прикрас. А найголовніше, що все ігрушкісделани зі скла і руками наших українських майстрів, що гарантує їм хороші якість і екологічну чистоту.

Карта магазина

При створенні інтернет-магазину Мрія ми керувалися одним правилом-простота і зручність. У верхній частині екрану монітора Ви можете бачити десять закладок, назви яких несуть повну інформацію про їхній зміст. Клацнувши покажчиком мишки по будь-якій з них, відкриється сторінка з повним описом, де Ви отримаєте вичерпну інформацію про товар або послугу. Якщо цієї інформації виявиться недостатньо, Ви завжди можете передзвонити по телефону (номер у верхньому правому кутку сторінки або на логотипі) або ж навівши курсор мишки на номер телефону, в верхньому меню справа, перейти на вкладку передзвоніть мені, вписати в вікні свій номер телефону і ім'я і натиснути кнопку відправити. Після цього найближчим часом ми самі зателефонуємо Вам і відповімо на всі Ваші запитання.

Чому у нас може бути вигідніше купувати ніж у інших!

Тут хочу привести лише фінансові інтереси, так як розхвалювати себе не етично, а дати правильну оцінку нашої роботи можете тільки Ви, шановні покупці.

- подарунок за реєстрацію детальніше тут...

- знижка 15% на першу покупку детальніше тут...

- знижка від суми покупки детальніше тут...

- безкоштовні подарунки

- оплата бонусами детальніше тут...

 

Зареєструйся та отримай:

1) 500 грн. в подарунок

2) 15% знижку на першу покупку!   

интернет-магазин Мрия - цветы