Цибулини Ірисів Hollandica

Іриси Hollandica – краще рішення для клумби навесні.

Асортимент квітів для клумб, що розпускаються ранньою весною не особливо великий: крокуси, проліски й іриси. На відміну від перших двох видів рослин, іриси виростають набагато вище (висота квітконоса до 50 см) і випускають більш великі і потужні бутони. Засадивши клумбу або міксбордер восени ірисами Холандіка, вже ранньою весною, відразу після танення снігу, зможете спостерігати рослі і яскраві групки квітів. Природа у квітні ще тільки прокидається, а на клумбах з ірисами весна постає у всій красі, демонструючи життєстійкість і красу цих рослин.

Розмаїття сортів ірисів Hollandica виведено досвідченими селекціонерами з Голландії з урахуванням побажань і потреб квітникарів.

Найкрасивіші й жадані відтінки ірисів Hollandica:

Blue Magic (бузковий + жовтий);

Frans Hals (блакитний + жовтий);

White Dream (білий + жовтий);

Royal Yellow (жовтий);

Romano (фіолетовий + жовтий).

Будь-який з цих сортів ірисів відрізняється чудовою життєстійкістю і відмінною здатністю до сходів. Найбільш ефектно на клумбах виглядають контрастні за кольором сорти, посаджені поруч. Наприклад: жовтий поруч з фіолетовим або білий по сусідству з синім.

Опис умов посадки і вирощування ірису.

Ірис – рослина, не примхлива до умов вирощування. Цибулини чудово зимують в ґрунті за умови своєчасної і правильної посадки: за 3-4 тижні до перших заморозків, на глибині 25-30 см від рівня землі.

Що ще потрібно знати, приступаючи до посадки цибулин ірису:

місце для висадки обов'язково вибирайте дуже сонячне;

найкращий ґрунт – пухка, з піском і торфом;

не допускайте надлишку вологи в ґрунті, зайвий раз їх не варто поливати.

При посадці дотримуйтесь відстані 10-15 см між цибулинами ірису, щоб в процесі росту рослини не заважали один одному. Будь-які сорти ірису можуть довго рости на одному місці без пересадки (5-6 років).